آیا پاداش افزایش تولید مشمول کسر حق بیمه است؟

  • بوسیله admin
  • 10 ماه قبل
  • 0


ماده ۴۷ قانون کار تصریح نموده :
“به منظور ایجادانگیزه برای تولیدبیشتر و کیفیت بهتر و تقلیل ضایعات و افزایش علاقمندی و بالا بردن سطح درآمد کارگران ،طرفین قرارداددریافت وپرداخت افزایش تولید را مطابق آیین نامه ای که به تصویب وزیر کار و امور اجتماعی تعیین می شود منعقد می نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.